top of page
Woman on Phone

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Zjistěte více o naší práci a o tom, jak zlepšujeme život každého klienta. Podívejte se na náš seznam často kladených otázek níže a získejte odpovědi, které potřebujete. Pokud máte stále pocit, že na nás máte nějaký dotaz, neváhejte nás kontaktovat a jeden z našich zaměstnanců vám jistě pomůže.

KDE VDH MED NAJDU A JAK SE K VÁM DOSTANU?

Naše zařízení naleznete na adrese Hloubětínská 13/3, 198 00, Praha v Hloubětínském zámečku. Bez potíží se k nám můžete dopravit vlastním vozem nebo využít MHD. Vzdálenost od stanice Hloubětín (metro B, tramvaj 8, 25 a autobus 110, 141, 259) činí pouhé 5 minut chůze.

PRO KOHO JE VHODNÝ POBYT VE VDH MED?

Ve VDH MED poskytujeme nepřetržitou léčebně-rehabilitační a ošetřovatelskou péči pro pacienty, kteří potřebují doléčení a rehabilitaci pro návrat do plnohodnotného života po akutní nemoci či po operaci. Zásluhou našeho profesionálního týmu se soustředíme na široké spektrum diagnóz jako je například cévní mozková příhoda, postcovidové a poúrazové stavy, dlouhodobá chronická onemocnění a mnoho dalších. Pobyt je vhodný i pro mimopražské či cizince.

KDY JE MOŽNÝ PŘÍJEM PACIENTA DO VDH MED?

Pacienti jsou do VDH MED přijímáni v návaznosti na předcházející pobyt či léčbu na odděleních následné intenzivní péče (NIP) a dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče (DIOP) nebo  na základě doporučení odborného či praktického lékaře. Zdravotní stav pacienta je stabilizovaný, ale jeho potřeby přesahují možnosti domácí péče.

JAKÁ JE MAXIMÁLNÍ DÉLKA POBYTU VE VDH MED?

Délka pobytu ve VDH MED je individuální a vždy rozhoduje zdravotní stav pacienta, primárně se jedná o 3 týdny. Nabízíme však po předchozí konzultaci s lékařem i dlouhodobé pobyty, krátkodobé pobyty nebo odlehčovací péči na základě individuálních potřeb a přání.

JAKÉ POKOJE JSOU K DISPOZICI A JAKÉ MAJÍ VYBAVENÍ?

Ve VDH MED nabízíme pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové se sdíleným nebo vlastním sociálním bezbariérovým zařízením. Každé lůžko je vybaveno vlastním televizorem a samozřejmostí je i Wi-Fi připojení.

JAK ČASTO VE VDH MED PROBÍHÁ REHABILITACE?

Enter the Answer to your Question here. Be thoughtful with your answer, write clearly, and consider adding examples. This can help your visitors get the help they need quickly and easily.

CO KDYŽ MÁ PACIENT DIETNÍ OMEZENÍ?

Ani dietní omezení pro nás není překážkou. Strava je pro pacienty sestavována za přísného dodržení zdravotních a dietních omezení za konzultace s nutriční terapeutkou s přihlédnutím k individuálním nárokům každého klienta.

MOHU PŘIJÍT NA NÁVŠTĚVU MIMO NÁVŠTĚVNÍ HODINY?

Ano, ale pouze po předchozí telefonické domluvě s lékařem nebo staniční sestrou.

JAK PROBÍHÁ PLATBA ZA POBYT VE VDH MED?

Enter your answer here. Be thoughtful, write clearly and concisely, and consider adding written as well as visual examples. Go over what you’ve written to make sure that if it was the first time you were visiting the site, you’d understand your answer.

bottom of page