top of page

O VDH MED PROJECT

Profesionální lékařská péče s osobním přístupem, respektem a úctou​

Jsme nestátní zdravotnické zařízení v oblasti následné péče se zaměřením na specializovanou rehabilitaci.

Náš vysoce vyškolený a certifikovaný tým pracovníků je oddaný dokonalosti po mnoho dalších let a je tu pro Vás, aby připravil cestu pro kvalitní léčbu a péči s přihlédnutím k individuálním potřebám, jakmile vstoupíte do našich dveří.

V rámci našeho unikátního projektu se zaměřujeme na aktivní fyzioterapii 7 dní v týdnu za využití podpory psychologa, logopeda a dalších specialistů v návaznosti na předcházející pobyt či léčbu pacientů na odděleních následné intenzivní péče (NIP) a dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče (DIOP). Zásluhou našeho profesionálního týmu se soustředíme na široké spektrum diagnóz, jako je například cévní mozková příhoda, postcovidové a poúrazové stavy a mnoho dalších s cílem na co nejrychlejší návrat klienta zpět do plnohodnotného života.

Najdete nás v objektu novogotické architektonické památky zámku Hloubětín z druhé poloviny 19.stol. zapsaného v seznamu kulturních památek České republiky. Výjimečnou atmosféru místa doplňuje k zámku těsně přiléhající křižovnický kostel svatého Jiří ze 13. stol.

Objekt Zámku Hloubětín je citlivě zrekonstruován tak, aby byl zachován historický odkaz a prostředí zároveň bylo pro naše klienty funkční, komfortní a vstřícné za využití špičkového vybavení a moderních technologií. Samozřejmostí pro nás je důraz na nadstandardní hygienické a bezpečnostní požadavky.

bottom of page