top of page

NAŠE SLUŽBY

Zdraví je pro nás vášeň

Ve VDH MED jednáme s každým klientem s laskavostí, respektem a úctou. Věříme v kvalitní péči a poradenství našim pacientům a jejich rodinným příslušníkům na cestě zpět do plnohodnotného života. Je to přístup, který udržuje naše pacienty šťastnější a zdravější. Níže si prosím prohlédněte některé ze služeb, které nabízíme a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

MASÁŽE

Jsme tu pro Vás

Náš profesionální tým a jeho jedinečný  koncept masáží nabízí individuální terapeutické programy pro akutní stavy, dlouhodobé terapie chronických stavů,  pro urychlení rekonvalescence a řadu dalších. Z masáží se zejména specializujeme na terapeutickou masáž.


Naplánujte si návštěvu našeho zařízení ještě dnes. Termíny se rychle plní.

Physiotherapy

FYZIOTERAPIE

Vaše já, šťastnější a zdravější

Udržujte zdraví sebe i své blízké! Náš přátelský a zkušený tým se postará o to, abyste se vždy cítili pohodlně, šťastnější, zdravější a byli dobře informováni.

Objednejte se ještě dnes, termíny se rychle plní.

Child Physiotherapy

NÁSLEDNÁ PÉČE

Kvalitní individuální péče

Každý z našich pacientů má nárok na individuální přístup a kvalitní péči. Slibujeme, že o Vás bude profesionálně postaráno a že budete od nás odcházet dobře informováni a s důvěrou, že vaše zdraví bylo a je v těch nejlepších rukou.

Holding Hands
bottom of page